Speelschema 2018

De 24 heren zijn ingedeeld in 8 groepen van elk 3 spelers. De winnaar na de poulefase plaatst zich voor de kwartfinales op zondag.

De 6 dames zijn ingedeeld in 2 groepen van elk 3 spelers, evenals in het jeugdtoernooi met ook 2 groepen van 3 spelers. Bij het damestoernooi en het jeugdtoernooi plaatsen de groepswinnaars zich voor de finale op zondag.

Verklaring letters onder kolom Group;  A,B,C enz. zijn de wedstrijden in het herentoernooi. LA en LB  zijn de wedstrijden van het damestoernooi en YA en YB  de wedstrijden van het jeugdtoernooi

Het speelschema is als volgt:

Vrijdagavond 7 december  2018    
  Zaal open 18:45 uur  – aanvang wedstrijden 19:30 uur
nr Group  Player   Player   score
1 B Martin Adams – Eng Wayne Warren – Wales
2 YA Levy Frauenfelder – Neth Jurjen van der Velde – Neth
3 G Gary Robson – Eng Scott Waites – Eng
4 LA Astrid Trouwborst – Neth Fallon Sherrock – Eng
5 D Wesley Harms – Neth Dean Reynolds – Wales
6 YB Keane Barry – Rep Irl Nathan Girvan – Sco
7 A Jeffrey van Egdom – Bel Jeffrey Sparidaans – Neth
8 F Daniel Day – Eng Wouter Vaes – Neth
9 LB Sharon Prins – Neth Lisa Ashton – Eng
10 C Martijn Kleermaker – Neth Ross Montgomery – Sco
11 E Michael Unterbuchner – Ger Andy Hamilton – Eng
12 H Tony O’Shea – Eng Conan Whitehead – Eng
Zaterdagmiddag  8 december 2018    
  Zaal open 11:45 uur – aanvang wedstrijden 12:30 uur
nr Group  Player   Player   score
13 B Chris Landman (8) – Neth verliezer / loser match 1
14 YA Kevin Lasker – Neth verliezer / loser match 2
15 G Glen Durrant (7) – Eng verliezer / loser match 3
16 LA Deta Hedman (1) – Eng verliezer / loser match 4
17 D Richard Veenstra (4) – Neth verliezer / loser match 5
18 YB Lars Plaisier – Neth verliezer / loser match 6
19 A Jim Williams (1) – Wales verliezer / loser match 7
20 F Scott Mitchell (6) – Eng verliezer / loser match 8
21 LB Aileen de Graaf (2) – Neth verliezer / loser match 9
22 C Derk Telnekes (5) – Neth verliezer / loser match 10
23 E Mark McGeeney (3) – Eng verliezer / loser match 11
24 H Willem Mandigers (2) – Neth verliezer / loser match 12
Zaterdagavond 8 december 2018    
  Zaal open 18:45 uur – aanvang wedstrijden 19:30 uur
nr Group  Player   Player   score
25 B Chris Landman (8) – Neth winnaar / winner match 1
26 YA Kevin Lasker – Neth winnaar / winner match 2
27 G Glen Durrant (7) – Eng winnaar / winner match 3
28 LA Deta Hedman (1) – Eng winnaar / winner match 4
29 D Richard Veenstra (4) – Neth winnaar / winner match 5
30 YB Lars Plaisier – Neth winnaar / winner match 6
31 A Jim Williams (1) – Wales winnaar / winner match 7
32 F Scott Mitchell (6) – Eng winnaar / winner match 8
33 LB Aileen de Graaf (2) – Neth winnaar / winner match 9
34 C Derk Telnekes (5) – Neth winnaar / winner match 10
35 E Mark McGeeney (3) – Eng winnaar / winner match 11
36 H Willem Mandigers (2) – Neth winnaar / winner match 12
Zondag 9 december 2018    
  Zaal open 10:45  –  aanvang wedstrijden 11:15 uur
nr Group  Player   Player   score
37 Winnaar / Winner Group A Winnaar / Winner Group B
38 Winnaar / Winner Group C Winnaar / Winner Group D
39 Winnaar / Winner Group E Winnaar / Winner Group F
40 Winnaar / Winner Group G Winnaar / Winner Group H
Jeugd finale
nr Group  Player   Player   score
41 Winnaar / Winner Group A Winnaar / Winner Group B
Heren halve finale
nr Group  Player   Player   score
42 Winnaar / Winner match 37 Winnaar / Winner match 38
43 Winnaar / Winner match 39 Winnaar / Winner match 40
Dames finale
nr Group  Player   Player   score
44 Winnaar / Winner Group A Winnaar / Winner Group B
Heren finale
nr Group  Player   Player   score
45 Winnaar / Winner match 42 Winnaar / Winner match 43