Speel schema 2017

De 24 heren zijn ingedeeld in 8 groepen van elk 3 spelers. De winnaar na de poulefase plaatst zich voor de kwartfinales op zondag.

De 6 dames zijn ingedeeld in 2 groepen van elk 3 spelers, evenals in het jeugdtoernooi met ook 2 groepen van 3 spelers. Bij het damestoernooi en het jeugdtoernooi plaatsen de groepswinnaars zich voor de finale op zondag.

Verklaring letters onder kolom Group;  A,B,C enz. zijn de wedstrijden in het herentoernooi. LA en LB  zijn de wedstrijden van het damestoernooi en YA en YB  de wedstrijden van het jeugdtoernooi

Het speelschema is als volgt:

Vrijdagavond 8 december  2017
Zaal open 18:45 uur  – aanvang wedstrijden 19:30 uur
Group  Player   Player  score
C Conan Whitehead – Eng Cameron Menzies – Sco
YA Jarred Cole – Eng Keane Barry – Rep Irl
B Rick Hofstra – Neth Scott Mitchell – Eng
LA Sharon Prins – Neth Marjolein Noijens – Neth
F Dean Reynolds – Wal Wouter Vaes – Neth
YB Justin van Tergouw – Neth Nathan Girvan – Sco
G Scott Waites – Eng Kyle McKinstry – N-Irl
E Andy Baetens – Bel Dennie Olde Kalter – Neth
LB Ana. Dobromyslova – Rus Lorraine Winstanley – Eng
D Richard Veenstra – Neth Michael Unterbuchner – Ger
A Andy Fordham – Eng Darius Labanauskas – Lit
H Jim Williams – Wal Glen Durrant – Eng
Zaterdagmiddag 9 december 2017    
Zaal open 11:45 uur – aanvang wedstrijden 12:30 uur
Group  Player   Player   score
C Danny Noppert – Neth  (5) verliezer / loser match 1
YA Wessel Nijman – Neth verliezer / loser match 2
B Ross Montgomery – Sco  (8) verliezer / loser match 3
LA Deta Hedman – Eng  (1) verliezer / loser match 4
F Jamie Hughes – Eng (6) verliezer / loser match 5
YB Ramon Leferink – Neth verliezer / loser match 6
G Martin Adams – Eng (7) verliezer / loser match 7
E Wesley Harms – Neth  (3) verliezer / loser match 8
LB Aileen de Graaf – Neth  (2) verliezer / loser match 9
D Willem Mandigers -Neth  (4) verliezer / loser match 10
A Mark McGeeney – Eng  (1) verliezer / loser match 11
H Geert De Vos  – Bel  (2) verliezer / loser match 12
Zaterdagavond 9 december 2017    
Zaal open 18:45 uur – aanvang wedstrijden 19:30 uur
Group  Player   Player   score
C Danny Noppert – Neth  (5) winnaar / winner match 1
YA Wessel Nijman – Neth winnaar / winner match 2
B Ross Montgomery – Sco  (8) winnaar / winner match 3
LA Deta Hedman – Eng  (1) winnaar / winner match 4
F Jamie Hughes – Eng (6) winnaar / winner match 5
YB Ramon Leferink – Neth winnaar / winner match 6
G Martin Adams – Eng (7) winnaar / winner match 7
E Wesley Harms – Neth  (3) winnaar / winner match 8
LB Aileen de Graaf – Neth  (2) winnaar / winner match 9
D Willem Mandigers -Neth  (4) winnaar / winner match 10
A Mark McGeeney – Eng  (1) winnaar / winner match 11
H Geert De Vos  – Bel  (2) winnaar / winner match 12
Zondag 10 december 2017    
Zaal open 10:45  –  aanvang wedstrijden 11:15 uur
Group  Player   Player   score
Winnaar / Winner Group A Winnaar / Winner Group B
Winnaar / Winner Group C Winnaar / Winner Group D
Winnaar / Winner Group E Winnaar / Winner Group F
Winnaar / Winner Group G Winnaar / Winner Group H
Jeugd finale 
Group  Player   Player   score
Winnaar / Winner Group A Winnaar / Winner Group B
Heren halve finale
Group  Player   Player   score
Winnaar / Winner match 37 Winnaar / Winner match 38
Winnaar / Winner match 39 Winnaar / Winner match 40
Dames finale
Group  Player   Player   score
Winnaar / Winner Group A Winnaar / Winner Group B
Heren finale
Group  Player   Player   score
Winnaar / Winner match 42 Winnaar / Winner match 43