Speel schema 2017

De 24 heren zijn ingedeeld in 8 groepen van elk 3 spelers. De winnaar na de poulefase plaatst zich voor de kwartfinales op zondag.

De 6 dames zijn ingedeeld in 2 groepen van elk 3 spelers, evenals in het jeugdtoernooi met ook 2 groepen van 3 spelers. Bij het damestoernooi en het jeugdtoernooi plaatsen de groepswinnaars zich voor de finale op zondag.

Verklaring letters onder kolom Group;  A,B,C enz. zijn de wedstrijden in het herentoernooi. LA en LB  zijn de wedstrijden van het damestoernooi en YA en YB  de wedstrijden van het jeugdtoernooi

Het speelschema is als volgt:

Vrijdagavond 8 december  2017
Zaal open 18:45 uur  – aanvang wedstrijden 19:30 uur
Group  Player   Player  score
C Conan Whitehead – Eng Cameron Menzies – Sco 5 3
YA Jarred Cole – Eng Keane Barry – Rep Irl 3 4
B Rick Hofstra – Neth Scott Mitchell – Eng 2 5
LA Sharon Prins – Neth Marjolein Noijens – Neth 4 1
F Dean Reynolds – Wal Wouter Vaes – Neth 5 2
YB Justin van Tergouw – Neth Nathan Girvan – Sco 2 4
A Andy Fordham – Eng Darius Labanuaskas – Lit 2 5
E Andy Baetens – Bel Dennie Olde Kalter – Neth 5 1
LB Ana. Dobromyslova – Rus Lorraine Winstanley – Eng 4 1
D Richard Veenstra – Neth Michael Unterbuchner – Ger 4 5
G Scott Waites – Eng Kyle McKinstry – N-Irl 4 5
H Jim Williams – Wal Glen Durrant – Eng 5 3
Zaterdagmiddag 9 december 2017    
Zaal open 11:45 uur – aanvang wedstrijden 12:30 uur
Group  Player   Player   score
C Danny Noppert – Neth  (5) Cameron Menzies – Sco 5 2
YA Wessel Nijman – Neth Jarred Cole – Eng 2 4
B Ross Montgomery – Sco  (8) Rick Hofstra – Neth 5 3
LA Deta Hedman – Eng  (1) Marjolein Noijens – Neth 4 1
F Jamie Hughes – Eng (6) Wouter Vaes – Neth 5 1
YB Ramon Leferink – Neth Justin van Tergouw – Neth 0 4
G Martin Adams – Eng (7) Scott Waites – Eng 4 5
E Wesley Harms – Neth  (3) Dennie Olde Kalter – Neth 5 3
LB Aileen de Graaf – Neth  (2) Lorraine Winstanley – Eng 4 2
D Willem Mandigers -Neth  (4) Richard Veenstra – Neth 4 5
A Mark McGeeney – Eng  (1) Andy Fordham – Eng 5 3
H Geert De Vos  – Bel  (2) Glen Durrant – Eng 2 5
Zaterdagavond 9 december 2017    
Zaal open 18:45 uur – aanvang wedstrijden 19:30 uur
Group  Player   Player   score
C Danny Noppert – Neth  (5) Conan Whitehead – Eng 5 1
YA Wessel Nijman – Neth Keane Barry – Rep Irl 4 3
B Ross Montgomery – Sco  (8) Scott Mitchell – Eng 3 5
LA Deta Hedman – Eng  (1) Sharon Prins – Neth 4 0
F Jamie Hughes – Eng (6) Dean Reynolds – Wal 5 1
YB Ramon Leferink – Neth Nathan Girvan – Sco 2 4
G Martin Adams – Eng (7) Kyle McKinstry – N-Irl 5 4
E Wesley Harms – Neth  (3) Andy Baetens – Bel 5 3
LB Aileen de Graaf – Neth  (2) Ana. Dobromyslova – Rus 4 3
D Willem Mandigers -Neth  (4) Michael Unterbuchner – Ger 5 3
A Mark McGeeney – Eng  (1) Darius Labanauskas – Lit 1 5
H Geert De Vos  – Bel  (2) Jim Williams – Wal
Zondag 10 december 2017    
Zaal open 10:45  –  aanvang wedstrijden 11:15 uur
Group  Player   Player   score
Darius Labanauskas – Lit Scott Mitchell – Eng 0 3
Danny Noppert – Neth  (5) Willem Mandigers -Neth  (4) 3 1
Wesley Harms – Neth  (3) Jamie Hughes – Eng (6) 0 3
Scott Waites – Eng Jim Williams – Wal 2 3
 Waites door beter
 dartgemiddelde door
Jeugd finale 
Group  Player   Player   score
Nathan Girvan – Sco Jarred Cole – Eng 0 2
Heren halve finale
Group  Player   Player   score
Scott Mitchell – Eng Danny Noppert – Neth  (5) 2 3
Jamie Hughes – Eng (6) Jim Williams – Wal 1 3
Dames finale
Group  Player   Player   score
Deta Hedman – Eng  (1) Aileen de Graaf – Neth  (2) 0 2
setstanden: 0-3 en 0-3
Heren finale
Group  Player   Player   score
Danny Noppert – Neth  (5) Jim Williams – Wal 5 3